24.8 C
تهران
جمعه 7 مهر 1402 ;ساعت: 14:43
کافه لیبرال

کتاب صوتی: پاداش – منطق پنهانی که انگیزه‌های ما را شکل می‌دهد

درباره کتاب
🔸 ما روزانه در تلاش هستیم تا انگیزه خود، اطرافیانمان، همکاران و کارمندان خود را افزایش بدهیم. به همین دلیل شاید همه ما به نوعی محرک‌های خود و اجتماع به شمار می‌رویم. از راضی کردن خودمان برای ورزش روزانه تا هدایت همکارانمان برای انجام یک پروژه جدید، نقش ما به عنوان افراد محرک درونی و یا بیرونی، بسیار شگفت‌انگیز می‌باشد. اما با وجود همه این ها، «انگیزه» و ریشه های آن همچنان برای ما اسرار آمیز است؛ به نحوی که با افزایش تلاش ما برای برانگیختن خود و یا دیگران برای انجام امور مختلف،‌ پیچیدگی این پدیده بیشتر برای ما درک می‌شود.

🔸 کتاب پاداش پژوهشی در زمینه درک بهتر پدید «انگیزه» و نا‌آگاهی ما درباره شیوه کارکرد آن می‌باشد. این کتاب تلاش می‌کند تا با نمونه هایی از دنیای واقعی، پژوهش های علمی و حرفه‌ای ، دریچه‌ای از آگاهی را درباره این موضوع گشوده و ما را در افزایش انگیزه خودمان، دوستانمان و همه افرادی که به نوعی با آن‌ها در ارتباط هستیم یاری نماید.

✏️ درباره نویسنده
🔸 دان آریلی پروفسور اقتصاد رفتاری در دانشگاه دوک و پیش از آن در استاد اقتصاد دانشگاه MIT بوده است. دان آریلی متولد نیویورک می‌باشد. او در سن ۱۸ سالگی و پس یک حادثه دچار سوختی ۷۰٪ شده و زمان زیادی را به درمان آن اختصاص داد.

🔸 پس از حادثه، آریلی دکترای خود را در زمینه روان‌شناسی شناختی از دانشگاه کارولاینای شمالی و یک دکترای دیگر در زمینه کسب‌و‌کار از دانشگاه دوک دریافت کرد. تحقیقات او درباره فرایند تصمیم گیری در انسان‌ها بوده و تخصص وی در تصمیم های غیر منطقی است که انسان‌ها در زندگی خود اتخاذ می‌کنند.

🔊 درباره روایت‌کننده
🔸 بهادر مالکی متولد ۱۳۶۱ در تهران و فارغ‌التحصیل رشته نمایش عروسکی از دانشکده هنرهای زیبای دانشگاه تهران است.

🔸 مالکی فعالیت در تلویزیون را به عنوان صداپیشه، در برنامه «خانم حنا» آغاز نمود. این هنرمند، در آثاری چون «من و بابام و باباش»، «امداد حشرات» و «مخ‌آبادی‌ها» به جای شخصیت‌های عروسکی صحبت کرده‌است. بیشتر شهرت او به دلیل صداپیشگی او در نقش فامیل دور در مجموعه کلاه قرمزی بوده است.

مطالب بیشتری که ممکن است مورد علاقه شما باشند

کتاب صوتی: سرکوب و کشتار دگراندیشان مذهبی در ایران از صفویه تا سال1386

cafeliberal

کتاب صوتی: انقلاب صنعتی، نویسنده جیمز آ کوریک

cafeliberal

کتاب صوتی: پیدایش و تحول احزاب سیاسی مشروطیت: دوره یکم و دوم مجلس شورای ملی

cafeliberal

کتاب صوتی+فایل pdf: بسوی تمدن بزرگ نوشته محمدرضا پهلوی

cafeliberal

کتاب صوتی+نسخه چاپی: اختیار آزاد زیستن، هاناآرنت

cafeliberal

کتاب صوتی+نسخه نوشتاری: جهان در پوست گردو، استیون هاوکینگ

cafeliberal

این وب سایت از کوکی ها برای بهبود تجربه شما استفاده می کند. ما فرض خواهیم کرد که شما با این مسئله موافق هستید ، اما در صورت تمایل می توانید انصراف دهید. تائید بیشتر بخوانید