19.9 C
تهران
سه‌شنبه 4 مهر 1402 ;ساعت: 06:32
کافه لیبرال

معرفی کتاب پول و قانون جذب، نوشته استر هیکس و جری هیکس

کمتر پیش می‌آید بتوان کسی را پیدا کرد که به دنبال یک زندگی سرشار از خوشی و رفاه نباشد؛ زندگی‌ای که هر آنچه بخواهیم فراهم شود و هیچ‌وقت محدودیت، کمبود، حسرت و حتی بیماری را نبینیم اما همان‌طور می‌دانیم داشتن چنین زندگی‌ای بدون پول ممکن نیست! آن هم در دنیایی که پول به عنوان کلید سعادت و خوشبختی شناخته می‌شود و دیگر حتی نفس کشیدن نیز بدون پول امکان‌ناپذیر به نظر می‌رسد. مشکل زمانی آغاز می‌شود که به‌دست آوردن این مایه‌ی حیاتی بسیار سخت و دشوار باشد.

کتاب پول و قانون جذب به تو می‌آموزد که چگونه با استفاده از قدرت درونت این مسیر سخت و دشوار را راحت طی کنی و زودتر از دیگران به مقصد برسی و زندگی سراسر رفاه و موفقیت داشته باشی.

از کودکی به ما آموخته‌اند که برای رفع نیازها باید پول به دست آورد و برای آن باید زحمت کشید؛ به ما تلقین کردند که کار بیشتر مساوی است با پول بیشتر، حتی به ما می‌گفتند: «اگر مواظب سلامتی خود باشید، جسم سالمی خواهید داشت.» ولی هر چه بزرگتر شدیم و در زندگی پیش رفتیم متوجه شدیم هیچ‌کدام از این حرف‌ها صحت ندارد تمام آن‌ها صرفاً شعارهایی قشنگ هستند. اطراف همه‌ی ما پر از آدم‌هایی است که همیشه تلاش می‌کنند اما هیچ‌گاه به موفقیت نمی‌رسند و همواره درگیر مشکلات مالی هستند. در مقابل افرادی هم دیده‌ایم که با کمترین زحمت و تلاش در رفاه و آسایش زندگی می‌کنند، انگار که کلید خوشبختی حقیقاً در دست این عده‌ی خاص است.

حتی افرادی که همیشه در جست‌وجوی زندگی سالم بوده‌اند هم ممکن است در نهایت به دلیل داشتن بیماری‌ای لاعلاج، جان خود را از دست بدهند. اما علت چنین اتفاقاتی چیست؟ چه رازی در این بی‌عدالتی عیان وجود دارد؟ آیا خوش‌شانس بودن و بدشانس بودن افراد حقیقت دارد؟ آیا زندگی ما از پیش تعیین شده است؟ آیا هیچ راهی برای بر هم زدن این نابرابری وجود ندارد؟

کتاب پول و قانون جذب (Money, and the law of attraction) راهنمای رسیدن به تمامی آرزوها و خواسته‌هایی است که تو داری، فقط کافی است برای خرید کتاب اقدام کنی و نسخه الکترونیک را به راحتی از اپلیکیشن کتابراه دریافت کنی. اِستر هیکس (Esther Hicks) و جِری هیکس (Jerry Hicks) در این اثر ارزشمند، اسراری را با تو در میان می‌گذارند که از آبراهام یاد گرفته‌اند. آبراهام (Abraham) به گروهی از استادان تکامل‌یافته گفته می‌شود که از طریق مکاشفه با استر ارتباط برقرار کرده‌اند و آموزه‌های خود را درباره‌ی قانون جذب به او گفته‌اند.

آبراهام در این کتاب به تو می‌آموزد خودِ حقیقی‌ات را بشناسی و با منبع نیروی‌های ماورایی که در وجودت است ارتباط برقرار کنی. او چشم‌انداز وسیعی از نعمت و فراوانی را نشانت می‌دهد و برایت شرح می‌دهد که ثروت و پول مانند هوایی که نفس می‌کشی در اطرافت وجود دارد فقط کافی است بخواهی تا آن را به دست بیاوری.

آبراهام درهای سعادت را به رویت بازمی‌کند و راه دستیابی به آن را نشانت می‌دهد، برای رسیدن به سلامت روشنگر راهت می‌شود و اصول قانون جذب را به تو یاد می‌دهد، قانونی که انگیزه‌ها، افکار و اتفاقات زندگی‌ات را به سویت می‌کشاند و آرزوهایت را به حقیقت تبدیل می‌کند. تو با دانستن اسرار قانون جذب می‌توانی به تمامی اهدافت برسی و در چنین شرایطی است که تمام عناصر هستی دست به دست هم می‌دهند تا خوشبخت شوی.

پس از فراگرفتن آموزه‌های آبراهام در کتاب پول و قانون جذب قادر خواهی بود کائنات را به زانو درآوری تا هر آنچه می‌خواهی را برایت مهیا سازد. هر صفحه از این کتاب، تو را شگفت‌زده می‌کند و جان تازه‌ای می‌گیری و به جمله‌ی «خواستن، توانستن است» ایمان می‌آوری. تو اکنون با سعادت و خوشبختی فاصله‌ی اندکی داری و برای قدم گذاشتن در این مسیر و تغییر زندگی خود، نخستین کاری که باید انجام دهی دانلود کتاب پول و قانون جذب است. اگر تمایلی به خواندن این اثر نداری با یک جست‌وجوی ساده می‌توانی کتاب صوتی آن و سایر آثار نویسندگانش را پیدا کنی.

کتاب پول و قانون جذب

آموزش جذب سلامتی، ثروت و خوشبختی

نویسنده: استر هیکس و جری هیکس

مترجم: سولماز موثق

انتشارات یوشیتا

جملات برگزیده‌ی کتاب پول و قانون جذب:

– من محدود به عقاید دیگران نمی‌شوم.

– پول منشأ بدبختی یا خوشبختی نیست.

–  من خالق رویدادهای زندگی خودم هستم.

–  در جهانِ من جنبه‌های مثبت و منفی برابرند.

– شکایت از شکایت، خودش شکایت محسوب می‌شود.

– هر موقع توانستی بین آنچه احساس ‌کردی و آنچه در زندگی واقعی‌ات به وقوع می‌پیوندد، ارتباط آگاهانه‌ای برقرار کنی، آنگاه قدرت ایجاد تغییرات را داری.

– برای هر چیز خوشایندی، یک همتای ناخوشایند وجود دارد، زیرا تک‌تک ذرات جهان دارای دو جنبه هستند: آنچه خواسته شده و عدم وجود آنچه خواسته شده.

– وقتی با انرژی خالق جهان همسو باشی، دیگر نیازی به توقف کردن و باز کردن درها نداری، هماهنگی انرژی‌ات همه چیز را برایت راست و ریست می‌کند.

بریده کتاب پول و قانون جذب:

برای داشتن یک زندگی آگاهانه، باید آگاهانه فکر کنی؛ و برای انجام این کار باید نقطۀ مرجعی داشته باشی تا بتوانی جهت صحیح افکار خود را تعیین کنی. همین الان نیز درست مثل زمان تولدت، دو عامل ضروری وجود دارد: قانون جذب (قدرتمندترین و پایدارترین قانون جهان هستی) به شکلی نامحدود. و نظام راهنمایی که در درون توست، همۀ اینها صف کشیده و آماده هستند تا بازخوردی هدایتگر را تقدیمت کنند. تو فقط باید یک کار به ظاهر کوچک، اما بهشدت سرنوشتساز انجام دهی: باید داستان خود را به شیوهای جدید بیان کنی. باید آن را آنطور که دلت میخواهد تعریف کنی.

هنگامی که داستان زندگی خود را میگویی (که میشود گفت تقریباً هر روز و هر آن با حرفها، افکار و اعمال خود این کار را میکنی)، باید احساس خوبی داشته باشی. تو میتوانی در هر لحظه افکار مثبت یا منفی را روی هر موضوعی متمرکز کنی، زیرا در تک تک ذرات جهان هستی و در هر لحظه از زمان و حتی فراتر از آن، هم آنچه میخواهی وجود دارد و هم فقدان آن؛ فقط منتظرند که تو از این میان، یکی را انتخاب کنی. وقتی این انتخابهای ثابت، خود را برای تو نمایان ساختند، میتوانی در رابطه با هر موضوعی روی خواستن و یا فقدان آن تمرکز کنی، زیرا هر چیزی دو جنبه دارد: آنچه میخواهی یا نبود آنچه میخواهی. میتوانی با احساست بگویی روی کدام یک تمرکز میکنی و میتوانی پیوسته انتخاب خود را تغییر دهی.

مطالب بیشتری که ممکن است مورد علاقه شما باشند

معرفی کتاب آداب دیکتاتوری: کیش شخصیت در قرن بیستم

cafeliberal

معرفی کتاب «نظریه‌ی سیستم های اجتماعی، نیکلاس لومان»

cafeliberal

معرفی کتاب روان‌درمانی اگزیستانسیال+نسخه نوشتاری / اروین د. یالوم

cafeliberal

کتاب خودآموز دیکتاتورها: آیا واقعا دیکتاتورها به کتاب راهنما نیاز دارند؟

cafeliberal

معرفی کتاب: آذربایجان و شاهنامه

cafeliberal

معرفی کتاب کنش انسانی، بخش یکم

cafeliberal

این وب سایت از کوکی ها برای بهبود تجربه شما استفاده می کند. ما فرض خواهیم کرد که شما با این مسئله موافق هستید ، اما در صورت تمایل می توانید انصراف دهید. تائید بیشتر بخوانید