25.7 C
تهران
جمعه 19 خرداد 1402 ;ساعت: 20:37
کافه لیبرال

مرگ موش برای موش مرده ها یا چرا اسهال طلبان رقت انگیزند؟

ساعت1

این طایفه با پاکسازی حق حاکمیت افراد بر روی حافظه خود، سفارت نوردان، قضات عصر طلایی، گروه های فشار دهه 60 و عوامل آغاز جنگ و خفقان و سلب مالکیت خصوصی افراد را، به عنوان تحول خواهان توی پاچه های عمومی فرو کردند.

ساعت2

اراذل یاد شده، استراتژی چمباتمه بر #سفره_انقلاب را، پس از عصر انتصابی طلایی، به تپانش انتخابی در عصر نقره ای تغییر دادند تا همچنان با استراتژی موش مردگی در پایین و پاچه خواری در بالا، امکان خورش پس از خوارش پاچه را از دست ندهند

ساعت3

نامبردگان شارلاتان، با استفاده از تاکتیک موش مردگی در پایین، توقیف روزنامه درپیت سلام را زیر دانشجویان عاصی اهرم کردند تا نبض انگولیزیشن نسل جوان در برابر لایه غیرانتخابی و آسمانی قدرت را در دست بگیرند.

ساعت4

اوباش مذکور، پس از چشیدن قدرت منتخبه و چسیدن بر چوز چیرها، اعم از پاستور، بهارستان و بهشت، در ادامه تاکتیک موش های مرده، نظارت پاتال های فارغ زهوار را بهانه کردند و پریزیدنت الاسلام را، تدارکاتچی نامیدند و روضه #مرغ_سحر برای فقدان امکان تلاوت #یار_دبستانی سر داده‌اند! تنها دو دهه ناقابل از عمر من و شما که البته در پروسه 1445 ساله اسهالات چیزی نیست.

ساعت 5

عارف و ژن خوکش در ایرانسل، نمکی و ابتکار در واردات دارو و مدیریت #ناصرخسرو، نعیمی پور و رفقایش در مترو، سریع القلم زاده ی پرافاده در فروشگاه شهروند، سید شکلاتی در مدرسه غیرانتفاعی بالاشهرش با شهریه 65 میلیونی، خانواده هاشمی با ارث لایزال ابدی و ازلی پدری شان، سعید حجاریان با انحصار واردات گندم، اسحاق با توزیع 55 میلیارد دلار ارز 4200 تومانی میان رفقا برای روز مبادا، نشان داده اند که در دیاثت، همچنان دست بالا را نسبت به #اصولگرایان دارند و اسهالات در کنار خوردن زندگی مردم مزه می‌دهد.

ساعت6

مسابقات پرتاب دانشجو از ارتفاعات خوابگاه کوی، شلیک با مانع در نیزار، حماسه زدن به پا در کنار شلیک به سر و همچنین پرتاب موشک به هواپیما با علاج #ظریف، اگر به کارنامه عصر طلایی این افراد افزوده شود، مشخص است که تغییری در این اراذل رخ نداده و فقط مکانیسم ماله کشی شان عوضی تر شده

ساعت 7

مردم باید سوابق منفی اسهالات را از یاد ببرند اما فراموشی سوابق یبوست گراها، بد است و باعث تاخیر 900 ساله در تحقق پروسه 1445 ساله اسهالات می‌شود. مثلا ایراد ندارد که همه با تکرار سید شکلاتی به ری شهری و دری نجف آبادی و فلاحیان رای بدهند اما سوابق #رئیسی و معجزه هزاره سوم، نباید فراموش شود. پس نتیجه میگیرند که لاریجانی اسهال طلب تر از همتی و مهرعلیزاده بود، پس تحریم یواش انتخابات واس ماست!

ساعت 8

قوه خشمیه در تمامی عصر طلایی در اختیار مسهلین بود و سر هر مخالفی را در خشتکش فرو می کردند. فراموش نکنید که مجمع روحانیون مبارز با ملت مرکب از خلخالی، موسوی خشمگینی ها(پدر معنوی و مادی سفارت نوردان) و صانعی (بانی نظریه اوین باید محل وحشت باشد) بود. هرگونه ادعای حقوق بشری از ناحیه این کدوتنبل های سیاسی باید به کتف چپ عموم گرفته شود.

ساعت 9

تمام مصادره های پلشت دهه طلایی، توسط نیروهای پیرو خط انجام شد و بعد عقب اختصاصی سازی اش رفتند. کسانی که برای #مالکیت ارزش قائل نیستند، به هیچ چیزی پایبند نیستند حالا هی بگویند آرمانهای امام بابا نرده چارشافه!

ساعت 9 و 30

این افراد مردم را پیش از حضور در خیابان سرکوب کردند با انگشت کردن در اعصاب و اعتماد به نفس عمومی که: عصبانیت پروسه 1445 ساله را با تاخیر مواجه می کند.

ساعت 10

تبدیل قوه مجریه به قوه پشمیه از دستاوردهای این بهایم بهمن گرای دوم خردادیانی است که به هر سازی به فرموده بریک می زنند و در طول دوره زعامت پشمیه، از محدودیت اختیارات تدارکاتچی می‌گویند و دم انتصخابات که می رسند، گونی گونی بذر هویت با خودشان حمل می کنند تا فرد فاقد اختیارات بعدی، همچنان هم آلاف خودشان باشد.

ساعت11

اسکان کروبی (عامل کشتار حجاج و مصادره ها و واضع ترم حکم حکومتی) و سید شکلاتی، در جماران، به عنوان یک نوستالژی طلبی از عصر طلایی، حداکثر ترین اعتراض خوش آب و هوای مسهلین است. در صورت شدت اعتراضات دماوند گزینه ثانویه خواهد بود. پوشیدن لباس سبز و بازگشت به تنظیمات کارخانه در مجلس هم گزینه مناسبی است.

ساعت 12

این ساکنین جماران، ساکتین و بلکه عاملین قتل پهلوان #نوید_افکاری و #روح_الله_زم و #محمد_ثلاث هستند و فقدان شرافت خود را بارها با این اقدامات جار زدند. یادمان می ماند که چه کسانی بازهم داوطلبانه فریب این شیادان را خواهند خورد.

مجتبی اسکندری

mojtaba eskandari

https://www.instagram.com/eskmojtab

 

این وب سایت از کوکی ها برای بهبود تجربه شما استفاده می کند. ما فرض خواهیم کرد که شما با این مسئله موافق هستید ، اما در صورت تمایل می توانید انصراف دهید. تائید بیشتر بخوانید